Partnerství

RG Správa nemovitostí

RG Správa nemovitostí s.r.o. – V současné době RG Správa nemovitostí s.r.o. spravuje stovky bytů a nebytových prostor. Má zkušenosti se správou všech typů nemovitostí (bytové domy, nebytové domy, smíšené domy, panelové domy, administrativní budovy), v různých typech vlastnictví.

RG Investiční fond

RG Investiční fond – Naší dlouholetou strategií je unikátní přístup k investičním možnostem. Díky 20-ti leté zkušenosti máme jedinečný pohled na věc, který nám umožňuje rozpoznat možnou investici, kterou nevidí nikdo jiný.

Jsme aktivními členy Asociace realitních kanceláří ČR, jednatel společnosti David Vostarek je zmocněncem asociace pro Jižní Čechy a je členem dozorčí rady ARK ČR.

Asociace realitních kanceláří České republiky

AKCR

Asociace realitních kanceláří České republiky je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Asociace byla založena v roce 1991 několika realitními kancelářemi z různých míst České republiky a v dnešní době čítá členská základna kolem 300 realitních kanceláří z celé republiky.

Jihočeská hospodářská komora

JHK

Jihočeská hospodářská komora je sdružení podnikatelů ustanovené na základě zákona č. 301/1992 Sb. a č. 259/1996 Sb. o Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Je právnickou osobou zapsanou v obchodním rejstříku a působí nezávisle na politických stranách, státních orgánech a orgánech územní samosprávy.