O nás

Jsme česká společnost, zabývající se realitní činností – koupí a prodejem nemovitostí, pronájmem objektů, jejich správou a údržbou. Součástí našich služeb je také právní a finanční poradenství v oblasti nemovitostí.

Jsme zde pro Vás již od roku 1997.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realitního byznysu. Věnujeme se prodeji a pronájmu nemovitostí převážně na Písecku a v Jihočeském kraji.

Zajistíme veškerý právní servis spojený s realizací prodeje i pronájmu Vaší nemovitosti, kvalitní zpracování prezentace nemovitostí a součinnost až k předání nemovitosti novému majiteli.

Jsme realitní kancelář s téměř 20-ti letými zkušenostmi. V naší nabídce najdete rodinné domy, byty, pozemky, ale i komerční nemovitosti.

Našim klientům nabízíme profesionální služby realitních makléřů a mnohaleté zkušenosti s prodejem a pronájmem nemovitostí.

Důležitý je pro nás přátelský přístup, profesionalita a zajištění komplexního servisu.

Naše členství v Asociaci realitních kanceláří České republiky nám umožňuje zabezpečit prodej nebo pronájem jakéhokoliv typu nemovitosti v celé České republice díky vzájemnému sdílení zakázek mezi členy ARK ČR (ARK MLS – Asociační Multiple Listing System), což urychluje proces nalézání zájemců o nabízené  nemovitosti.

Další významnou aktivitou je správa nemovitostí, kterou provozujeme prostřednictvím naší partnerské společnosti Jihočeská správa nemovitostí, s. r. o., v současné době spravujeme v Písku a Milevsku cca 1000 bytových i nebytových jednotek.

Proč si nás vybrat

  • Nejlepší nabídka služeb v regionu
  • Aktivní přístup ke klientovi
  • Sdílení zakázek mezi členy ARK ČR
  • Široká nabídka nemovitostí
  • Zařídíme za Vás papírování